Finns för träffar i och delvis runt Linköping/Norrköping! Även i övriga Östergötland om jag anser det vara värt att Åka!
Finns för träff i helgen! 28-30 juli
Minst 24 timmars framförhållning om träff ska kunna bli av tack!
Ni som vet med er att ni kommer få kalla fötter undanbeder jag att svara! Ni slösar bara min tid och mitt tålamod.
Jag gör inga träffar ute! Inte heller på hotell utan träff ska ske hos dig!
Inga incalls!!!
Är en söt tränad men kurvig tjej som älskar att behaga män med min kropp Wink
Ingen blir någonsin missnöjd av min behandling och återkommer gärna till mig!
Är va 160 lång, långt brunt hår och fina ögon. Har stora naturliga bröst (C/D) som älskar att bli berörda och en trång fin fitta och rumpa
Jag tycker om sex, träning, varma sommarkvällar och hundar hehe Wink
Kan Inte ses på vardagar pga vanligt jobb! Vissa helger går bort pga jobbrelaterade saker också! Men för set mesta kan jag ses på helger.
JAG TRÄFFAR BARA SVENSKA MÄN 30+ men Max 60!!!
Skriv en kort presentation av dig samt vad för träff du söker tack! Underlättar för mig och allt går snabbare än att jag behöver fråga Smile var så säker du kan på vad du vill ha så blir det som bäst för oss båda Wink
Kik: SvenskJessicaLkpg
Mail: Svenskjessica@hotmail.com
ENDAST OUTCALLS!!!
30 minuter - 2000:- (gäller ej för längre resor!)
45 minuter - 2500:- (gäller ej för längre resor!)
1 timme - 3000:-
1,5 timmar 4000:-
2 timmar - 4500:-
Extra timme 1000:- (gäller endast vid längre än 2 timmar!)
Tillägg:
GFE (kyssar osv) - 500:-
Sug utan kondom (förutsatt att du är frisk!) - 500:-
CIM (Utan svälj!) - 800:-
CIM (Sväljer) - 1000:-
Analt - 1000:-
Andra tillägg/önskemål: 500-1500
Inget prutande tack!
KONDOM ÄR KRAV VID ALLT SAMLAG!
En resekostnad tillkommer alltid på 200-500 beroende på var jag ska resa. Reser ej så långt som till ex. Gbg, Sthlm eller liknande!
INGEN dominans eller liknande! Gör inte heller deepthroat så försök till detta så bryts träffen direkt men du betalar ändå fullpris!